Cumartesi, Mart 25, 2023
Ana SayfaGündemAK PARTİ SEFERİHİSAR İLÇE BAŞKANI AHMET AYDIN’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK...

AK PARTİ SEFERİHİSAR İLÇE BAŞKANI AHMET AYDIN’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum.
İyi çalışmalar dilerim.

AK PARTİ SEFERİHİSAR İLÇE BAŞKANI AHMET AYDIN’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

“Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar sürecek olan bağımsızlığının teminatı olan kıymetli gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

Türk Milleti’nin dirilişinin ilanı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda genç arkadaşlarıma söylemek isterim ki;

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da, bundan 103. Yıl önce Samsun’a çıkarak yaktığı milli mücadele ateşi, siz gençlerin ellerinde büyüyüp varlığını sürdürecek ve güçlendirecektir. 19 Mayıs ruhu bundan bir asır önce olduğu gibi bu gün de milli birlik ve beraberliğin sembolüdür. Sizler bugün milli değerlerimizin, köklü kültürümüzün ve bilimin ışığındaki çalışmalarınızla atalardan aldığınız emaneti yüceltecek ve her zaman daha ileriye taşıyacaksınız. Bizler bugün görev ve sorumluluk alanlarımızda sizlere hak ettiğiniz imkânları oluşturmak, yaşamaktan gurur duyduğunuz bir Türkiye bırakmak için çalıyoruz. Sizlere inancımız ve desteğimiz sonsuz. Ülkemizin sizlerin genç ve dinamik zihinlerine ihtiyacı var. Bilim, kültür, sanayi ve teknolojide siz gençlerin sınırları aşan enerjiniz, azim, inanç ve heyecanınızla aşamayacağımız engel ve ulaşamayacağımız hedef yok.

Her gün güçlenen Türkiye Cumhuriyeti’nin yükselen geleceğini sizlerle el ele inşa ediyoruz. Dünün gençleri olan bizler Mustafa Kelam Atatürk’ten aldığımız kutsal emaneti sizlere devrederken büyük bir inanç ve gurur duyuyoruz.

Bu kıymetli günün yaşattığı onur ve gururla siz kıymetli gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluşun ve kuruluşun tüm kahramanlarını saygıyla ve minnetler anıyorum.”

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: