Cuma, Aralık 9, 2022
Ana SayfaGündemBAŞKAN AYDIN ANKARA’DAN SEFERİSAR'A MÜJDELERLE DÖNDÜ

BAŞKAN AYDIN ANKARA’DAN SEFERİSAR’A MÜJDELERLE DÖNDÜ

Seferihisar İzmir Caddesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’na teşekküre giden AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ankara’dan yeni müjdeler ile döndü.

 

Ankara ziyaretleri kapsamında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ve başkentte görev başındaki İzmir Milletvekilleri ile bir dizi program gerçekleştiren AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar’a iki yeni müjdeyle döndü.

2 YENİ MÜJDE

Seferihisar’da kısa süre önce yol ve peyzaj çalışmaları biten ve ilçenin vitrini haline gelen İzmir Caddesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na teşekkür ziyareti gerçekleştiren AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “Bir çok kazaya sebebiyet veren ve hakkında çok sayıda şikâyet gelen İzmir Caddesi, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapıldı ve ilçemize renk katarak Seferihisar’ın vitrini oldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu sayesinde tamamlanan yolumuzun teşekkürü için kendilerini ziyaret ettim ve ziyaret sırasında 2 yeni proje için onaylarını aldım” dedi.

SEFERİHİSAR’A HİZMET YAĞMAYA DEVAM EDECEK

Seferihisar’ın son zamanlarda sık sık kötü yollarıyla anıldığına da dikkat çeken Başkan Aydın, “Hemşehrilerimiz yollarımızdan çok şikâyetçi ve elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız ancak bu yolların tamamı bizim hizmet alanımıza dâhil değil. Attığımız her adımı Seferihisar için atıyoruz. Bakanlıklar başta olmak üzere, her geçen gün Ankara ile güçlenen bağımız, Seferihisarlı vatandaşlara hizmet olarak dönüyor. Seferihisar’a hizmet yağmaya devam edecek” ifadelerine yer verdi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: