Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemBaşkan Aydın, "Seferihisar Bizim Her Şeyimiz" sloganıyla Ankara'da Görüşmelerine devam ediyor.

Başkan Aydın, “Seferihisar Bizim Her Şeyimiz” sloganıyla Ankara’da Görüşmelerine devam ediyor.

Seferihisar Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ankara’da pek çok bakanlığı ziyaret ederek, İlçemiz için geliştirdiği projeleri hem anlatıyor hem de dosyayı kendilerine bizzat teslim ediyor.

Başkan Aydın’a; Ankara’daki ziyaretleri esnasında Tanıtım ve Medya Başkanı Sercan Öztürk ile Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet İpekçi de eşlik etti.

Millet vekilleriyle ve Bakanlarla yoğun mesai geçiren ve ilçemiz adına sürekli üst düzey yöneticilerle görüşmelere katılan Başkan Aydın ile beraberindeki heyet, ilçemizin ihtiyacı olan her konuda hükümetten destek bulabilmek için çalmadık kapı bırakmıyor.

Daha önce Stadyumun düzenlenmesi, TOKİ konutları, Devlet Hastanesi, Ürkmez Sanayi Sitesi Kurulması, Anayolların yenilenip düzenlenmesi, Özel Eğitim Merkezinin açılması, Ürkmez Şehit Osman Koç Stadının yenilenmesi ve düzenlenmesi, Devlet Hastanesinin Acil Servisinin yenilenmesi, İki yeni Ambulans gibi bir çok konuda İlçemize değerler kazandıran Başkan Aydın, bu defa ki Ankara çıkarmasında da ilçemiz adına bir çok dosya hazırlığı yapıp, Müjdelerle döneceğinin sinyalini sosyal medya paylaşımlarıyla da verdi.

İlçemiz adına yaptığı tüm çalışmalarda “Seferihisar bizim her şeyimiz” sloganıyla yola çıkarak, zaman mefhumu gözetmeden, yorulmadan Seferihisar için çalışan Başkan Ahmet aydın; ilçe halkını da taktirini topluyor.

Ak Parti İlçe Teşkilatının başkanından yönetim kurulu üyelerine, komisyonlarına kadar  uyum içerisinde çalışmaya devam eden Başkan Aydın, ilçemize daha bir çok yenilik ve değer kazandırmak için kaynak ve destek bulma çalışmalarına devam edeceğini belirtiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: