Cuma, Aralık 9, 2022
Ana SayfaGündemBaşkan Aydın’dan Hamza Dağ, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Kerem Ali Sürekli'ye özel...

Başkan Aydın’dan Hamza Dağ, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Kerem Ali Sürekli’ye özel teşekkür

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Seferihisar ziyareti sonrasında konuşan AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Aydın, bakanlara sundukları projelerin yatırım programına alınmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. “Bu ziyaretle Seferihisar’ımız çok önemli üç eserin müjdesini aldı” diyen Başkan Aydın, Seferihisar ziyaretinin gerçekleşmesinde emeği geçen Hamza Dağ, Ceyda Bölünmez Çankırı ve Kerem Ali Sürekli’ye teşekkür etti.

Seferihisar İlçe Teşkilatının, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na Seferihisar için hazırladığı sunum dosyasının bakanlıkta değerlendirilmesinin ardından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İzmir programlarına Seferihisar’ı da dahil etti. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın Seferihisar ziyareti sonrasında, Bakan Kurum’un Seferihisar için verdiği yatırım müjdelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bakanlara teşekkür eden Aydın, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu Seferihisar’ımızda ağırladık, tespitini yaptığımız birçok projemizi sunduk. Üç projemiz Sayın Bakanlarımızın talimatıyla yatırım programına alındı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum proje alanında yaptığı açıklamayla Seferihisar’da yaşayan hemşehrilerimize özel TOKİ projesinin, Ürkmez-Doğanbey-Payamlı Bölgelerimize Sanayi Sitesinin yapılmasının ve Sığacık Mahallesi Girlen Bölgesi’ndeki Millet Bahçesi projesinin müjdesini bizzat kendisi verdi. Sayın Bakanlarımıza ilçemize gösterdikleri ilgi ve destek için Seferihisarlı hemşehrilerim ve teşkilatım adına çok teşekkür ederim”diye konuştu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Seferihisar ziyaretinin gerçekleşmesinde çok değerli isimlerin emeği olduğunu belirten Başkan Aydın, “Sayın Bakanlarımızın ilçemize ziyareti teşkilatlarımızın ve kıymetli hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Bu programın mimarları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı, İzmir Milletvekilimiz Sayın Ceyda Bölünmez Çankırı ve İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’ başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Değerli büyüklerimizin Seferihisar’a olan desteğini daima hissediyoruz. İlçemiz için ürettiğimiz projelere gösterdikleri ilgi ve özveriyle her zaman Ankara ve Seferihisar arasında köprü oldular” ifadelerini kullandı.

AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı’na da teşekkür eden Aydın, “Teşkilatımıza da yoğun katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Seferihisar teşkilatımızın heyecanı, coşkusu ve enerjisi gün geçtikte artmaktadır. Onlardan aldığımız güç ve hizmet aşkıyla yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Bu inançla, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: