Cumartesi, Mart 25, 2023
Ana SayfaGündemBelediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı İki Oturumda Gerçekleştirildi

Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı İki Oturumda Gerçekleştirildi

Seferihisar Belediyesi Temmuz ayı 1. birleşimi iki oturumda bugün gerçekleştirildi.

Gündem maddeleri komisyonlardan geldiği şekilde oy birliğiyle onaylandı.

Bunun dışında Ak Parti Meclis Üyesi Melike Balcıoğlu, Akarca’nın Arıtma ve ulaşım sorunun çözümü hakkında belediyemizin çözüm üretilmesi konusunda ne gibi çalışmalar yaptığını dile getirdi.

Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ise bu soruya “Ulaşım sorunu da, Arıtmanın denize boşaltılması sorunu da Büyük Şehir Belediyesi ait. Biz sadece ricacı olabiliyoruz. Bu konularda yazışmalarımız oldu. Anca İztaşıt ve 43 nolu taşıyıcılar kooperatifi arasında bir anlaşma yapılırsa, ulaşım sorununun o zaman çözülebileceğini düşünüyorum ancak şu anda bu konuda ne gibi gelişmeler var o konuda herhangi bir bilgim yok” ifaedisini kullandı.

Arıtmanın denize boşaltılması konusunda da yine “konuyla ilgilenecek olan Büyük Şehir Belediyesidir. Biz o konuda da yazışmalarımızı ilettik. Sanırım Plaj Futbul sahasının oradan bir drenaj kazı çalışması ile soruna çözüm bulunacak ancak bu konuda da Büyük Şehir Belediyesince hangi aşamadalar bilgim yok” dedi.

Seferihisar Belediyesi Başkanı İsmail Yetişkin; oturumun sonunda dilek ve temenniler bölümünde, “herkesin bayramını kutlarım. Hayırlara vesile olmasını, birlik beraberlik içerisinde, herkesin mutlu bir bayram geçirmesini dilerim” temennisinde bulundu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: