Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemGüzelbahçe'de Çok Güzel Hareketler

Güzelbahçe’de Çok Güzel Hareketler

Güzelbahçe Kent Konseyi Engelli Meclisi, Türk Kızılay Urla Şubesi, Seferi Sahne Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Seferihisar Engelli Tiyatro Grubu işbirliğinde ve Güzelbahçe belediyesinin ev sahipliğinde “Hayata Bağlan” gecesi düzenlendi.

Birbirinden yetenekli ve özel bireylerin sahne aldığı halk oyunları, tiyatro gösterimi ve ‘Hayata Bağlan Korosu’ ile özel ve muhteşem bir gece yaşandı.

Geceye katılanlar arasında Güzelbahçe Belediyesi Başkanı Mustafa İnce, Belediye Meclis Üyeleri, CHP ilçe Başkanı Çağlayan Bilgen, Kent Konseyi Başkanı Oya Türkeli, Engelli Meclisi Başkanı Gönül Öğreden, Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Akyıldız Akın ve İzmir’in çeşitli ilçelerinden de gelen izleyiciler katıldı.

Gösteriye ilginin oldukça yüksek olduğu gözlendi. Salonda tüm izleyiciler, gösterilerde zaman zaman gözyaşlarını tutamazken, bazen de coşkulu türkülere, halk oyunlarına alkış tutarak ve yerinden kalkıp oynayarak eşlik etti.

Gösteri sonunda Belediye Başkanlığı tarafından Seferi Sahne Eğitim ve kültür Sanat Derneği ve Seferihiar Engelli Tiyatrosu yönetmeni Uğur Alparslan’a, Tiyatrocu Mehtap Turhan ve Nuray Düzel’e, Kızılay Urla Şubesi Başkanı Nurgül Çağatay Saltık’a ve katkı sunanlara teşekkür belgeleri ile birlikte çiçek takdim edildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: