Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemHalk Eğitim'den Hediyelerle dolu "2. Kültür Sanat Şöleni"

Halk Eğitim’den Hediyelerle dolu “2. Kültür Sanat Şöleni”

Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nca düzenlenecek olan “Yıl Sonu Şölenleri” oldukça dolu ve eğlenceli geçecek.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Hayat boyu öğrenme Haftası” çerçevesinde düzenlenen “2. Kültür Sanat Etkinliğine” davetlisiniz.

Şölen 06 Haziran Pazartesi Günü Saat 13.00’da Karma Sergi Açılışı ve Canlı Performans Gösterileriyle başlayıp, 07 Haziran Salı günü Saat 20.00 de Tiyatro gösterisinin ardından sona erecek.

Defileler, canlı performans atölyeleri, Kuaför şovları, giyim, al sanatları sergi ve atölyeleri, sahne gösterileri, canlı müzik dinletileri, Halk oyunları gibi bir çok alanda yapılacak etkinlikler iki gün boyunca İBB Seferihisar Kültür Merkezi Çağan Irmak Salonunda devam edecek.

Katılımcı ve ziyaretçilerin bu büyük şölende, tüm çekilişlere ücretsiz katılma hakkı da bulunuyor. Çekilişlerde Kuaförlük Atölyesinde 5 kişiye fön, beş kişiye saç kesimi gibi hediyeler de sunulacak. Erkek katılımcılar da çekilişten faydalanarak eşine veya ailesinden birisine hediyesini kullandırabilecekler.

Okul Müdürü Dr. Mehmet Ali Noyan’da “şölenimize tüm halkımız davetlidir. Ayrıca tüm halkımızı Halk Eğitimi Merkezimizde ücretsiz ve birbirinden güzel sosyal, kültürel, sanatsal, eğitsel ve mesleki kurslarımıza da bekleriz” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: