Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündem"Hayat Boyu Öğrenme Haftası" Coşkuyla Kutlanıyor

“Hayat Boyu Öğrenme Haftası” Coşkuyla Kutlanıyor

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ‘Her Zaman Her Yerde, Herkes İçin Eğitim sloganı ile Hayat Boyu Öğrenme Haftası’nı kutluyor. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün Etkinlikleri çerçevesinde (Bugün) 01 Haziran 2022 tarihinde Konak Meydanında gerçekleştirilecek olan İl programı çeşitli etkinliklere sahne alıyor.

Karşıyaka Mehteran Gösterisi ile başlayan programda birçok stant ziyaretçilerin beğenisi için açıldı.

etkinliklerde; Olgunlaşma Defilesi, Bornova Kafkas Ekibi, Hasan Or Müzik Dinletisi, Karşıyaka Umay Asenalar Savaşçı Türk Kadınları Gösterisi, Bayraklı Zeybek Ekibi, Gaziemir Hortunalı Hamit Efe Halk Oyunları, Çiğli Taekwando Gösterisi, Hasan Başkaya Müzik Dinletisi, Kiraz Zeybek Ekibi, Gaziemir Bir Annenin Gözünden adlı Drama Gösterisi, Çiğli Halk Eğitimi Merkezinin Zeybek Gösterisi, Gaziemir Nart Destanı adlı Kafkas Halk Oyunu, Tire Halk Müziği Dinletisi ve Halk oyunları, Bayraklı Ritim Grubu Gösterisi, Karşıyaka Vals Gösterisi ve Gitar Dinletisi, Kemalpaşa Nif Çocuk Orkestrası.

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitimi Merkezleri ile birlikte Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat okulu ve bir çok okul da stantlarda yerini aldı.

Meydanı Saat Kulesi’nin bulunduğu yerde sabah 09.30 da başlayan etkinlikler saat 17.00 a kadar devam edecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: