Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemİYİ PARTİ Seferihisar İlçe Yönetimi Neden İstifa Etti...

İYİ PARTİ Seferihisar İlçe Yönetimi Neden İstifa Etti…

Seferihisar “İyi Parti” İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu ve beraberindeki ilçe yönetimi istifa ettiklerini bildirdi.

Seferihisar İyi Par  ti İlçe Başkanı Şadiye Aşçıoğlu’nun istifasının, İyi Parti İzmir İl Başkanlığı’nca istenildiği, bu sebeple de partiden bir çok üyenin de istifasını verdiği belirtildi. İstifalar nedeniyle yönetimin düşürüldüğü bildirildi.

İyi Parti İlçe Başkanlığını 3 yıla yakındır sürdüren ve bu süreçte 2019 yılı Şubat ayında yapılan Genel Kurulda tek aday olarak yeniden başkanlığa gelen Şadiye AŞÇIOĞLU, istifası ile ilgili basına açıklamada bulundu.

AŞÇIOĞLU şunları söyledi; “İl yönetimi benden istifamı istedi. Ben durumu hak ihlali olarak gördüm. Bu yaklaşım Hiç hoş değil. Çıktığım yeri kötülemem ama bunu yaşamam için bir sebep olması gerekiyor. İyi Parti yönetim kurulu olarak arkadaşlarımla birlikte, Seferihisar’da üyelerimizin sayısını artırmıştık. Aylardan beri mobbing gördüğümü de belirtmek isterim doğrusu.

Bu emeğe saygısızlıktır. Benimle birlikte istifa eden yönetim kuruluna ve üyelere durmaları gerektiğini söyledim ancak onlar kendi iradeleriyle kalmayı kabul etmediler.

Siyasete devam etmeyi düşünüyorum. İyi Parti  olarak İzmir’den bana danışmanlık teklifi gelmişti. Seçilmiş bir ilçe başkanı olduğum için kabul etmedim. Önümüzdeki hafta çok önemli bir açıklamam olacaktır” dedi.

İlerleyen süreçte, burumun nasıl devam edeceği ve  İyi Parti İlçe yapılanması konusunda ne gibi gelişmeler olacağı konusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: