Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemMuharrem İnce Sığacık'ta coşkuyla karşılandı

Muharrem İnce Sığacık’ta coşkuyla karşılandı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce dün Denizli ziyaretinden sonra, Ürkmez ve Seferihisar’da halkı selamlayarak Sığacık’ta halkla buluştu.

Sığacık’ta coşkulu bir kalabalık tarafından tezahüratlarla karşılanan Muharrem İnce, yaklaşık 20 dakikalık bir miting ile, tüm ülkeyi dolaşmaya devam ettiği otobüsünden  halka seslendi.

Ülkenin sorunlarından ve çözüm yollarından bahseden İnce, bir vatandaşın “mühürsüz oyları neden kabul ettin” tepkisine açıklık getirerek, mühürsüz oylar 2018 yılında kendisinin CHP’den aday gösterildiği seçimde değil, 2017 yılındaki referandumda gerçekleştiğini, bunun sorumlusunun Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi ve “bu tepkiyi şimdi gidip ona gösterin” dedi.

Yoğun bir kalabalık ve coşkulu tezahüratlarla devam eden mitingde, yoğun programı olmasına rağmen oldukça enerjik olduğu gözlemlenen Muharrem İnce “2023’te iktidara geldiğimizde adalet ve ekonomiyi ilk bir yıl değil, ilk 100 günlük süreçte düzene sokacağız” dedi.

Altılı masayı da eleştiren İnce; “üç yıldır kızılcık şerbeti içiyorum, içim içime sığmıyor ama yinede susuyorum, vakti geldiğinde, seçim sürecinde açıklayacağım çok şey var” diyerek CHP’de kendisinin gitmesi için ellerinden gelenin yapıldığını ifade etti.

Kendisine bölücü denmesini de “Meral Akşener’in partisine 15 milletvekili verildi ancak yine de Akşener aday oldu. Kimse ona oyları bölersin, sen aday olma ve aday çıkartma demedi. O zaman Akşener oyları bölmüyordu da, şimdi ben mi oyları bölüyorum” dedi.

İnce; Sığacık’ta kendisini karşılayan ve coşkulu tezahüratlarla destekleyen herkesi selamlayarak beraberindeki heyet ile birlikte alandan ayrıldı.

Haber video linki ve fotoğraflar aşağıdadır.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: