Cuma, Aralık 9, 2022
Ana SayfaGündemMuhteşem Türkü Gecesine Davetlisiniz

Muhteşem Türkü Gecesine Davetlisiniz

Performanslarıyla dinleyicilerini hayran bırakan, Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Türk Halk Müziği (THM) Korosu bugünkü konserinde, Seferihisarlı halk müziği sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Koro Şefi ve Müzik Öğretmeni Dilek Güney yönetimindeki Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Türk Halk Müziği Korosu, 10 Mart Perşembe Saat: 20.00’de Seferihisar İMKB Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda, Türk Halk Müziğinden seçkin eserlerin seslendirileceği konserde Seferihisarlı müzik tutkunlarıyla buluşacak.

Halk Oyunları Ekibi Eşlik Edecek

Sunuculuğunu Sakine Nazoğlu’nun yapacağı muhteşem Türkü Gecesi’nde bir yandan kulaklarımızın pası silinirken bir yandan da Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Halk Oyunları öğretmenleri Elvin Rudarlı Akbulut ve Volkan Özen’in öncülüğünde geleneksel halk oyunları ile farklı yörelere ait dans koreografileriyle performans sergileyecekler.

Ücretsiz Servis Kalkacak

Bugün yapılacak konser için saat 19:00’da Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’ndan servis kalkacaktır. Konsere özel araçlarıyla gelecek misafirlerimiz için konserin gerçekleştirileceği salonun ücretsiz otoparkı mevcuttur. Konser salonunun kapıları saat 19.00’da açılacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: