Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemS.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Seçimini Ahmet EDEN Kazandı

S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Seçimini Ahmet EDEN Kazandı

Ürkmez’de hizmet veren sanayi esnafının kurduğu S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi ilk genel kurulunu gerçekleştirdi.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Nisan Ayında gerçekleştirdiği Seferihisar ziyaretinde müjdesini verdikleri Ürkmez Sanayi Sitesi için çalışmalar devam ederken Ürkmez’de hizmet veren sanayi esnafının da hazırlıkları sürüyor.

  

Seferihisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası aracılığıyla kurulan S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Ürkmez Eski Belediye Binasında gerçekleştirilen toplantıda dört yıl görev yapacak olan Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri belirledi.

Ahmet Eden ve İbrahim LanLan’ın listeleriyle aday olduğu ve bir birlerine başarılar dileyerek centilmence çıktıkları yarışta, yapılan kapalı oylama sonucunda Ahmet Eden ve ekibi 182 geçerli oyun 139’unu alarak dört yıllığına S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Eden’in başkan olduğu oylamada Hüseyin Uşgun ve Murat Nalbat Yönetim Kurulu Üyesi, Galip Gürel ve Hasan Yılmaz da Denetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, kooperatifin kurulmasına aracılık eden Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Rüştü Çelikgil’e ve Seferihisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Aydın açıklamasında, “İlçemizin önemli turizm lokasyonlarından biri olan Ürkmez’imizin şehir dokusunu güzelleştirecek ve Ürkmez’de hizmet veren sanayi esnafımıza düzenli bir çalışma alanı sağlayacak olan bu projeyi benimseyen ve emek veren Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Ahmet Rüştü Çelikgil’e ve ekibine özverili çalışmaları için teşekkür ederim.

Genel kurulda gerçekleştirilen seçimle S.S. Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığına seçilen Ahmet Eden’i tebrik ediyorum. Ürkmez ve Doğanbey için çok kıymetli olan Ürkmez Sanayi Sitesi Projesi tamamlandığında ve esnafımız buradaki yeni atölyelerine taşındığında hem sanayi esnafımız çok daha konforlu alanlarda çalışacak hem de Ürkmez’de yaşayan hemşehrilerimiz ve tatil yapmaya gelen misafirlerimiz çok daha sakin ve rahat bir Ürkmez bulacak. İnşallah en yakın zamanda çalışmalar tamamlanacak ve Ürkmez, Sanayi Sitesine kavuşacak” ifadelerini kullandı.

Başkan adaylarının seçim öncesi konuşmaları aşağıdaki linktedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: