Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSaadet Partisinden Basın, Esnaf, STK ve Kahvehane Ziyaretleri

Saadet Partisinden Basın, Esnaf, STK ve Kahvehane Ziyaretleri

Saadet Partisi İzmir teşkilatı, 7 kişilik idare kurulu üyesi ile 30 ilçede iki gün süreyle tarama çalışması yaptı.

Saadet Partisi İl Teşkilat Başkanı Yaşar Eroğlu, İl Yöneticileri ile birlikte Seferihisar’da da Basın, STK temsilcileri, esnaf ziyareti ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Seferi Haber ekibimizi de  ofisimizde ziyaret eden Saadet Partisi heyetinden, İl Teşkilat Başkanı Eroğlu, sorularımıza içtenlikle cevap verdi.

Eroğlu; “İzmir teşkilatımız 70 kişilik il yönetimi, 30 ilçe başkanı, 860 ilçe yönetimi, 1290 mahalle temsilcisi, 10.bin sandık görevlisi ile secime hazırdır” dedi.

Eroğlu; “1.sorun kardeşlik bozuldu toplumda kutuplaşma yapıldı kardeş kardeşe komşu komşuya kavgalı kutuplaşma var. Kardeşliği temin edeceğiz kavga etmeyeceğiz,
2. sorun ekonomidir. Erbakan hocamızın bakanlarından, havuz sisteminin mimarı Prof. Sabri Tekir hocamız, 6’lı masanın ekonomi komisyonunda Türkiye’yi bir yıl içinde bu darboğazdan kurtaracağız ve yaşanılabilir Türkiye haline getireceğiz,

3. sorun adalete güven kalmadı. 6’lı masa adalet komisyonu çalışıyor. mahkemede dayım olmasa da adalet var diyecek. Onun için canla başla çalışıyoruz” dedi.

Ziyaretler esnasında heyette; İl teşkilat başkanı. Yasar Eroğlu; İlce müfettişi Ali İntaş, Karaburun ilce başkanı Zekeriya Yılmaz, İl gençlik kolları başkan Yrd. Selim Eroğlu, Seferihisar ilce başkanı, Ramazan Çakır, teşkilat başkanı Süleyman akçan, Halkla ilişkiler başkanı Adem Uzer, İlce sorumlusu Bayram Erol yer aldı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: