Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSEFERİHİSAR AK PARTİ, İLÇE DANIŞMA MECLİSİNDE BULUŞUYOR

SEFERİHİSAR AK PARTİ, İLÇE DANIŞMA MECLİSİNDE BULUŞUYOR

AK Parti Seferihisar Teşkilatı, İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda bir araya gelecek. Seferihisarlı vatandaşlar karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak ilçenin problemlerine çözüm arayacak.
AK Parti Seferihisar Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle’nin katılımıyla 27 Mart Pazar günü (yarın) saat 13.00’te Seferihisar Çağan Irmak Kültür Merkezi’nde yapılacak. Geniş bir katılımla gerçekleşmesi beklenen toplantıda, AK Parti Seferihisar Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte tüm teşkilat katılacak.
AK Parti’nin Seferihisar’da yürüttüğü projeler ve teşkilat çalışmaları görüşülecek. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın öncülüğünde yapılacak olan toplantıda, AK Parti hükümetinin Seferihisar’daki yatırımları ve yapılacak çalışmaları hakkında istişare edilecek. Başkan Aydın yaptığı sosyal medya paylaşımı ile toplantının tüm halkın katılımına açık olacağını ifade etti.
AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’dan İlçe Danışma Meclisi Daveti:
“AK Parti İzmir Milletvekilimiz Sayın Cemal Bekle’nin teşrifleriyle, 27 Mart Pazar günü (yarın) saat 13:00’te Çağan Irmak Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz partimizin İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na tüm teşkilatımız ve kıymetli vatandaşlarımız davetlidir.”
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: