Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar AK Parti Tam Kadro Sahaya Çıkıyor

Seferihisar AK Parti Tam Kadro Sahaya Çıkıyor

AK Parti İzmir İl Başkanlığı Karınca Modeli çalışmalarına bu hafta Seferihisar’da devam edecek.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı, Seferihisar AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte Seferihisar’da geniş kapsamlı bir karınca modeli çalışması yapacak. AK Parti İzmir İl Başkanlığının Ana Kademe, AK Parti İzmir Kadın Kolları ve AK Parti İzmir Gençlik Kolları ile AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı Ana Kademesi, Kadın ve Gençlik Kollarının katılacağı karınca modeli saha çalışması programı 24 Şubat Perşembe günü saat 14.00 – 17.00 saatlerinde gerçekleştirilecek.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı ve Seferihisar AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından önem verilen saha çalışması programı AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı tarafından koordine edilecek. Programa AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Ak Parti İmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, AK Parti İzmir Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak’ın da aralarında bulunduğu önemli isimler de katılacak.

“Seferihisar’da girilmedik sokak, çalınmadık kapı kalmayacak”

“Seferihisar’da girilmedik sokak, çalınmadık kapı kalmayacak” prensibi ile düzenlenen karınca modeli çalışmasında, AK Parti Teşkilatları yaklaşık 20 grup olarak hareket edecek. Seferihisar genelinde yoğun bir çalışma yürütecek olan guruplar, Seferihisar Cumhuriyet Meydanı’nda buluşup Seferihisar’ın farklı noktalarına dağılarak Seferihisar halkına ziyaretler yapıp, görüşmeler gerçekleştirecek. Program kapsamında vatandaş görüşmeleri, esnaf ve STK ziyaretleri yapılması planlanıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: