Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar Asil Nadir Anadolu Lisesinden Muhteşem 18 Mart Etkinliği

Seferihisar Asil Nadir Anadolu Lisesinden Muhteşem 18 Mart Etkinliği

Seferihisar İlçe Kaymakamlığınca, Seferihisar Asil Nadir Anadolu Lisesi, “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” kapsamında düzenlediği ilçe programında, izleyenlere coşkulu ve duygusal anlar yaşattı.

Program Saat:10.30 da Şehit General Temel CİNGÖZ anıtına çelenk konulması ile başladı.

Saat 11.00’da, İBB Seferihisar Kültür Merkezi, Çağan Irmak Salonunda devam eden program, coşku ve duygu dolu anlara sahne oldu.

Törene Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş, Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Vehbi Koç, CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak, AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Abdülkadir Şimşek, CHP’li Meclis Üyesi Kazım Parlak ve bir çok protokol üyesi katıldı.

Halkın ilgisinin de yoğun olduğu programda rol ve görev alan öğrenciler, üstün bir performans sergilediler.

Seferihisar Asil Nadir Anadolu Lisesi Öğretmenleri, Şeniz Yırtlazlı, Nihan Irmak Kılıç, Tuba Türküm, Barış Müftüoğlu, Mehtap Üstündağ, Ufuk Çınar Gür, Ahu ÖZCAN, Embia Sarıteke öncülüklerinde hazırlanan ve Seferihisar Asil Nadir Anadolu Lisesi öğrencilerinin sahnelediği programda izleyenler duygu ve coşku dolu anlar yaşadılar.

Sahne Dekorunun, Görsel Sanatlar Öğretmeni Aliye Malkaya tarafından hazırlandığı programda dans gösterileri, müzik ve şiirler muhteşem bir koreografi ile sunuldu.

Zaman zaman gözyaşlarının tutulamadığı program sonunda, izleyiciler çok etkilendiklerini dile getirip tüm öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü ancak bu kadar iyi yaşatılabilirdi” dediler.

Gösteri Sonunda sahnede hep birlikte gurur gözyaşları döken öğretmen ve öğrencileri, Okul Müdürü Leman Hoşgöz de yine gözyaşlarıyla tek tek tebrik etti.

Mezunu olduğum Seferihisar Asil Nadir (Anadolu) Lisesince böylesi muhteşem bir programın izleyicisi olarak ben de gurur duydum. “Seferi Haber” ekibi adına başta okul Müdürü Leman Hoşgöz olmak üzere, emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: