Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezinde Yeni kurslar Açılmaya devam ediyor

Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezinde Yeni kurslar Açılmaya devam ediyor

Seferihisar Halk Eğitimi Merkezinde açılan kurslara yoğun bir talep oluşmakta ve açılacak olan kurslara  da kayıtlar devam etmektedir.

Birbirinden değerli ve eğitimli idareci ve öğretmenleriyle, Kaliteli eğitim hedefleriyle her kesime hitap eden kursların verildiği Halk Eğitimi Merkezinde, her geçen gün kurs ve kursiyer sayısı artmaktadır.

Kursların ayrıntılı bilgilerinin yer aldığı modül programlar ve konu ile ilgili hazırlanan afişie”https://seferihisarhem.meb.k12.tr/icerikler/yeni-baslayacak-kurslarimiza-davetlisiniz_12675430.html#.YjwVTOpF8I0.whatsapp” linkinden ulaşabilirsiniz.

E-Yaygın Eğitim Sistemi kayıtları erken kapattığından kurslara katılmak isteyenlerin ivedilikle halk eğitimi merkezimize gelerek kayıt olmaları gerektiği bildirildi.

Bu haberimizde gördüğünüz kursların yanında başka kurslar da mevcuttur. Kurs modül havuzunda 73 alanda yaklaşık 4000 çeşit kurs bulunmaktadır.

Hak eğitimi merkezimizde kurslar hafta içi- hafta sonu, yaz – kış, sabah – akşam aralıksız olarak devam etmektedir.

Yeni açılacak olan Kalıcı Makyaj, İlk Yardım, Sosyal Uyum ve Yaşam, Hijyen kurslarının yanı sıra, açılması planlanan Drama, Uygulamalı Tiyatro kurslarına da yine https://seferihisar.kurstakip.com/index.php adresinden ön başvuru yapılabilmektedir.

Kurslar “Maske, Mesafe ve Hijyen” kurallarına uygun olarak devam etmektedir.

Her zaman, Her Yerde, Herkes için Eğitim” sloganı ile sürdürülen kurslara şartları uyan herkes katılabilmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: