Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar Bisiklet Takımı, Araç Bulunamadığı İçin, İller Arası Yarışmalara Gidemiyor

Seferihisar Bisiklet Takımı, Araç Bulunamadığı İçin, İller Arası Yarışmalara Gidemiyor

İzmir okullar arası bisiklet şampiyonası A GENÇ kategorisinde İl birincisi olarak Balıkesir İli Burhaniye İlçesinde düzenlenen Okullar arası bisiklet Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Seferihisar Asil Nadir Anadolu lisesi Bisiklet takımı (Ali Tuna Yağcılar, İbrahim Mert Akyüz, Pusat İlker Uğuz, Ayberk Arda Yılmaz) araç temin edilemediği için şampiyonaya gidemiyorlar.

Bir ay öncesine kadar dünya çapında bisiklet turnuvasına ev sahipliği yapan İzmir ilinin, kendisini temsilen Türkiye Şampiyonasına 4 sporcusunu gönderememesi tüm spor severleri ve Bisiklet takımında yer alan ve başarı kazanan sporcularımızı üzdü.

Konu hakkında sıralama yarışına katılma şansını götürülemedikleri için kaybeden sporcular, hala bir araç temin edilmesi halinde, sıralamaya giremedikleri için son sıradan da olsa yarışmaya dahil olabilme umudunu taşıyorlar.

Cumartesi ve pazar günü Burhaniye’deki yarışmalara katılabilirlerse, ilçemizi hem Ülke çapında bir başarıya taşımış olacaklar hem de başarı elde etmeleri ve dereceye girmeleri halinde de yine ilçemizi Uluslararası şampiyonalarda temsil edecekler.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: