Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar'da 2023 yılının ilk Belediye Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Seferihisar’da 2023 yılının ilk Belediye Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Ocak ayı olağan birleşimiyle toplanan Seferihisar Belediye Meclis Toplantısı 2023 yılı için iyi dileklerle gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda yeni senede görev yapacak Denetim Komisyonu gizli oylama ile belirlendi.

Ocak Ayı Seferihisar Belediye Meclisi olağan gündemiyle toplandı. 2023 yılı için iyi dileklerin sunulduğu toplantıda yeni senede görev yapacak Denetim Komisyonu seçimi gizli oylama ile gerçekleştirildi. Oylama sonucunda AK Partili Belediye Meclis Üyesi Serdal Yersel ve Cumhuriyet Halk Partili  Meclis Üyeleri Hüseyin Kocaer ile Reşat Gültekin Denetim Komisyonunda görevlendirildi.

Meclis Birleşimi öncesi Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri ile Gurup Toplantısı düzenleyen AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “2023 yılının ülkemiz, milletimiz, Seferihisar’ımız ve tüm dünya için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Dilerim yeni sene Seferihisar Belediye Meclisimiz için hizmetlerle dolu bir dönem olur. Güçlü Seferihisar için tam kadro iş başındayız” ifadelerini kullandı.

Meclis gündemindeki maddelerin görüşüldüğü birleşimde TFF Plaj Futbolu Liginde gösterdiği başarı ile 2022 yılı Türkiye Şampiyonu olan Seferihisar Cittaslow Plaj Futbolu Takımı sporcuları ve teknik ekibine başarılarından dolayı ödül verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Seferihisar Belediye Meclisinin 11 Ocak 2023 Çarşamba günü 2. birleşim için bir araya gelinmesi kararlaştırıldı.

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: