Cumartesi, Mart 25, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar'da Eğitime Destek Seferberliği

Seferihisar’da Eğitime Destek Seferberliği

Güzel ilçemiz Seferihisar’da okuyan başarılı öğrenciler için esnaf arasında bir seferberlik başladı.

LYS ve Üniversite sınavına girecek öğrencilerden en yüksek puanı alan öğrenciler, sınıf birincileri, okul birincileri gibi derece yapan başarılı öğrencilere esnaf tarafından çeşitli hediyeler verilmesi konusunda bir çalışma başladı.

Çalışmaya ilk adımı atan ve sosyal medya hesaplarından da vereceği hediyeyi duyuran ilçe esnafından Nur Perde İşletmecisi Ali Dost, “amacım ilk adımı atarak tüm esnafa örnek olmak. Çocuklarımız hepimizin çocukları. Onların başarısı ve başarıya teşvik edilmesi, hem ülkemiz hem de ilçemiz adına çok önemli” dedi.

Tüm ilçe esnafını bu tür teşvik ve hediyelere dahil olmaya davet eden Ali Dost, öğrencilere de okul ve ileriki hayatında başarılar diledi.

Katkıda bulunmak isteyen esnafımızın, çevresindeki okullara da başvurarak destek olabileceklerini, “hiç görmediğim halde  imrendiğim ve ilçemiz adına minnet duyduğum Hayırsever iş insanı Necat Hepkon’un katkılarını hepimizin örnek almasını gerekir” dedi.

Nur perde olarak işletme sahibi Ali dost, “Seferihisar’da üniversite sınavında en yüksek puanı alan öğrencimizin odasının perdesini hediye olarak biz yapacağız” diyerek kampanyayı başlatmış oldu.

Tüm esnafımızı bu seferberliğe davet ediyor, tüm öğrencilerimize de başarılar diliyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: