Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar'da Maganda Kurşunu Can Alıyordu....

Seferihisar’da Maganda Kurşunu Can Alıyordu….

Seferihisar Sığacık Caddesi üzerinde (Sığacık yolu girişi), Camikebir mahallesi sınırları içerisinde bulunan bir apartmana gece yarısı 02.55 sularında, maganda kurşunu isabet etti.

Kurşunun, binanın üçüncü katındaki evlerinde uyumakta olan H.Z. (62)’nın yattığı odanın camından içeri girerek, duvarda bulunan kartonpiyeri delerek saplandığı belirtildi.

Evde bulunan ve H.Z.’nin eşi olan S.S.Z. (59), mermi sesleriyle birden yataktan fırladıklarını, olayın etkisiyle bir süre şok yaşadıklarını beyan etti.

“Verilmiş sadakamız varmış, Eğer kurşun kartonpiyere saplanmayıp sekse idi, belki de canımızdan olacaktık, doğrudan isabet etmemiş olması da büyük şans. Allaha şükür maddi hasarımız var ama canımızı kurtardık” dedi.

Emniyet güçlerince yapılan incelemede, binanın karşısında bulunan zeytinlik arazide 4 (dört) adet mermi kovanı bulunduğu, ayrıca binanın birinci katına da isabet eden kurşunların olduğu da belirtilerek, mermi kovanlarından yola çıkarak olayın faillerinin araştırıldığı ve soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: