Çarşamba, Mart 29, 2023
Ana SayfaGündemSeferihisar'ın Tepecik Mahallesi doğalgaz'a kavuşuyor

Seferihisar’ın Tepecik Mahallesi doğalgaz’a kavuşuyor

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Ahmet Özsoy’un sunumuyla İzmir Türk TV ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programına konuk oldu. Usta gazeteci Ahmet Özsoy’un Seferihisar gündemine dair sorularını yanıtlayan ve Seferihisar’a yapılan devlet yatırımlarını anlatan Başkan Aydın, canlı yayında Tepecik mahallesinin heyecanla beklediği doğalgaz müjdesini verdi.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, İzmir Türk TV ekranlarında yayınlanan Gündem Özel programında Ahmet Özsoy’un sorularını yanıtladı. İzmir ve Seferihisar’da yürütülen çalışmaları değerlendiren Başkan Aydın 2022 yılında Seferihisar’a yapılan devlet yatırımları ve teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi. Seferihisar’ın Akarca bölgesinin hak ettiği değeri görmediğini ifade eden Başkan Aydın, “Akarca kadar kıymetli bir bölgenin bugün olduğu hali Seferihisar’a yakışmıyor. Yerel yönetimden yeterli hizmeti görmüyor. Bu kadar güzel bir sahilimiz var çevre düzenlemesi yapmak yerine bir de arıtmayı veriyorsunuz.” diye konuştu. Seferihisar’ın kronik hale gelen temel sorunlarına değinen Başkan Aydın, “Seferihisar’ın yol, otopark ve trafik sorununa bir de temizlik eklendi bu sorunların derhal çözülmesi gerekiyor” dedi.

Tepecik Mahallesi’nin Merkezinde vatandaşın merakla beklediği doğalgaz çalışmaları hakkında müjde veren Başkan Aydın, “Tepecik Mahallemizde yaşayan hemşehrilerimizin beklediği bir konu vardı. Müjdeyi ilk kez burada vereyim. İzmir Gaz Tepecik için ihaleyi alan firmayla sözleşmeyi imzaladı çalışmalar en hızlı şekilde tamamlanacak” ifadelerini kullandı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: